Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 pranë fushës së Ali Demit. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   285 views

Euro €95,400

  • ne-shitje-apartamenti-21-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 234
Cmimi: Euro €95,400

Komplelsi Ali Demi me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 106.27 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me korridor, dhoma e ndenjes + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses dhomat e gjumit. I orientuar në mënyrë ideale nga dielli dhe mundësi pagese me këste e bëjnë Projektin Ali Demi të preferuarin tuaj. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 93.90
Sip.Jashtme m2 12.37
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Ali Demi