Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 2+1 pranë Sheshit “Skënderbej”. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   311 views

Euro €125,100

  • shitet-apartamenti-21-prane-sheshit-skenderbej-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 233
Cmimi: Euro €125,100

Rezidenca Evis kaq pranë Sheshit “Skënderbej” e lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 90.30 m2, i ndodhur në katin e dytë dhe me cmim preferencial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses dhoma e gjumit. Mundësi riorganizimi dhe me orientim perfekt ndaj diellit Evis është zgjedhja e duhur për ju dhe familjen tuaj. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 78.50
Sip.Jashtme m2 11.80
Kati 2
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave