Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 2+1 tek Ali Demi. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   277 views

Euro €85,500

  • shitet-apartamenti-21-tek-ali-demi-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 232
Cmimi: Euro €85,500

Projekti Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95.21 m2, i ndodhur në katin e tretë dhe që kushton vetëm 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilën ka akses dhoma e ndenjes. Me cilësi të lartë ndërtimi dhe hapësira të gjelbërta është mundësia ideale për folezën e ngrohtë të familjes. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 84.13
Sip.Jashtme m2 11.08
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Ali Demi