Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartamenti 2+1 në shitje pranë qendrës së Tiranës. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   235 views

Euro €141,780

  • apartamenti-21-ne-shitje-prane-qendres-se-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 231
Cmimi: Euro €141,780

Rezidenca Evis e lokalizuar vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 102.40 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe që shitet me cmim preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, kuzhinë + dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses të gjitha dhomat. Vendodhja strategjike, cilësia e lartë e ndërtimit dhe siguria e bëjën Rezidencën Evis të përzgjedhurën tuaj. Rrezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 92.40
Sip.Jashtme m2 10.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave