Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartamenti 2+1 në shitje pranë fushës së Ali Demit. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   269 views

Euro €90,000

  • apartamenti-21-ne-shitje-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 230
Cmimi: Euro €90,000

Pranë fushës së Ali Demit shitet apartamenti 2+1 me sipërfaqe 100.79 m2, i lokalizuar në katin e pestë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me korridor, dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses dhoma e ndenjes dhe ajo e gjumit. Kati nëntokë i dedikuar parkimit, i rrethuar nga shërbimet dhe gjelbërimi është zgjedhja ideale për ju dhe familjen tuaj. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 89.06
Sip.Jashtme m2 11.73
Kati 5
Adresa/rruga Rruga Ali Demi