Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartamenti 1+1 në shitje pranë Sheshit “Skënderbej”. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   234 views

Euro €82,010

  • apartamenti-11-ne-shitje-prane-sheshit-skenderbej-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 229
Cmimi: Euro €82,010

Rezidenca Evis e lokalizuar përballë gjimnazit “Sami Frashëri” shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 59.80 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinw, dhomë gjumi dhe tualeti. Me vendodhje startegjike dhe me një cilësi të lartë ndërtimi tek Rezidenca Evis mund të gjeni hapësira ideale për banim dhe zyra.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 52.00
Sip.Jashtme m2 7.80
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave