Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartamenti 2+1 në shitje pranë fushës së Ali Demit. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   289 views

Euro €96,300

  • apartamenti-21-ne-shitje-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 228
Cmimi: Euro €96,300

Kompleksi Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 107.44 m2, i ndodhur në  katin e katërt dhe që kushton vetëm 900 €/m2. Aprtamenti është i organizuar me korridor, dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. I lokalizuar në një zonë të qetë dhe me plot gjelbërim Projekti Ali Demi mbetet zgjedhja e duhur për një të ardhme të sigurt.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 94.94
Sip.Jashtme m2 12.50
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Ali Demi