Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 në zemër të Tiranës. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   367 views

Euro €151,510

  • ne-shitje-apartamenti-21-ne-zemer-te-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 227
Cmimi: Euro €151,510

Rezidenca Evis vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 109.60 m2, i ndodhur në katin e parë dhe me cmim okazion 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses të gjitha dhomat. Kati nëntokë i dedikuar parkimit dhe me cilësi ndërtimi të lartë dhe bashkëkohore e bëjn Rezidencën Evis të preferuarën tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 95.30
Sip.Jashtme m2 14.30
Kati 1
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave