Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 pranë fushës së Ali Demit. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   281 views

Euro €85,500

  • ne-shitje-apartamenti-21-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 226
Cmimi: Euro €85,500

Kompleksi Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95 m2, i lokalizuar në katin e dytë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me kuzhinë + dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Kati nëntokë i dedikuar parkimit, i rrethuar nga shërbimet dhe gjelbërimi është zgjedhja ideale për ju dhe familjen tuaj. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 84.41
Sip.Jashtme m2 11.12
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Ali Demi