Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 1+1 pranë Sheshit “Skënderbej”. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   260 views

Euro €111,200

  • shitet-apartamenti-11-prane-sheshit-skenderbej-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 225
Cmimi: Euro €111,200

Rezidenca Evis e lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 80.50 m2, i ndodhur në katin e dytë dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me kuzhinë + dhomë ndenje, dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Afërsia me qendrën e Tiranës dhe gjithë shërbimeve e bën jetën tuaj më komode dhe interaktive. Rezervoni tani apartamentin tuaj dhe ideoni të ardhme të sigurt.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 70.00
Sip.Jashtme m2 10.50
Kati 2
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave