Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 2+1 pranë fushës së Ali Demit. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   221 views

Euro €116,100

  • shitet-apartamenti-21-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 224
Cmimi: Euro €116,100

Kompleksi Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 129 m2, i ndodhur në katin e dytë dhe me cmimn m ëtë lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me korridor në hyrje që bën ndarjen e dhomave, dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses dhomat e gjumit. Kati i parë kushtuar të gjitha shërbimeve dhe facilitetet në një zonë të vetme e bëjnë këtë projekt zgjedhjen ideale. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 114.48
Sip.Jashtme m2 15.56
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Ali Demi