Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 pranë qendrës së Tiranës. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   253 views

Euro €136,220

  • ne-shitje-apartamenti-21-prane-qendres-se-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 223
Cmimi: Euro €136,220

E lokalizuar vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës dhe me cilësi të lartë ndërtimi shitet apartamenti 2+1 me sipërfaqe 98.90 m2, i ndodhur në katin e gjashtë dhe me cmim preferncial 1390€/m2. Me interier perfket apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete dhe ballokni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Detaji favorizues i Rezidencës Evis është vendodhja strategjike. Rezervoni tani apartanemtin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 86.00
Sip.Jashtme m2 12.90
Kati 6
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave