Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 prane fushës së Ali Demit. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   223 views

Euro €98,100

  • ne-shitje-apartamenti-21-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 222
Cmimi: Euro €98,100

Kompleksi Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 109 m2, i ndodhur në katin e pestë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete dhe 2 hapësira kushtuar ballkonit ku në njërën ka akses dhoma e gjumit dhe tjetrën ajo e ndenjes. Për siguri, qëndrueshmëri dhe komoditet rezervoni apartamentin tuaj tek Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 96.33
Sip.Jashtme m2 12.69
Kati 5
Adresa/rruga Rruga Ali Demi