Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë Sheshit Skënderbej shitet apartamenti 1+1. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   239 views

Euro €82,010

  • prane-sheshit-skenderbej-shitet-apartamenti-11-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 221
Cmimi: Euro €82,010

Rezidenca Evis e lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 59.80 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualeti. Cfarë i duhet një biznesi për të qënë i suksesshëm? Vendodhje strategjike, orientim perfekt ndaj diellit, organizim perfekt i apartamenteve, cilësi e lartë ndërtimi., karakteristika që Rezidenca Evis i ka. Për hapësira ideale për biznes zgjidhni Rezidencën Evis.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 52.00
Sip.Jashtme m2 7.80
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave