Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë fushës së Ali Demit shitet apartamenti 2+1. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   212 views

Euro €85,500

  • prane-fushes-se-ali-demit-shitet-apartamenti-21-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 220
Cmimi: Euro €85,500

Projekti Ali Demi me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95.21 m2, i ndodhur në katin e tretë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilën ka akses dhoma e ndenjes. Oazi i qetësisë që ju mungonte dhe me orientim perfekt ndaj diellit e gjeni vetëm tek kompleksi Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 84.13
Sip.Jashtme m2 11.08
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Ali Demi