Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne Shitje: MERCEDES-BENZ ML 350 4Matic (BENZIN+GAZ) V6 Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   2.4K views

Euro €8.50

  • makina-ne-shitje-mercedes-benz-ml-350-4matic-benzingaz-v6-big-0
  • makina-ne-shitje-mercedes-benz-ml-350-4matic-benzingaz-v6-big-1
  • makina-ne-shitje-mercedes-benz-ml-350-4matic-benzingaz-v6-big-2
  • makina-ne-shitje-mercedes-benz-ml-350-4matic-benzingaz-v6-big-3
  • makina-ne-shitje-mercedes-benz-ml-350-4matic-benzingaz-v6-big-4
  • makina-ne-shitje-mercedes-benz-ml-350-4matic-benzingaz-v6-big-5
Vendodhja: Tirana
ID: 219
Cmimi: Euro €8.50

MERCEDES-BENZ ML 350 4Matic (BENZIN+GAZ) V6 -Makina eshte blere ne Gjermani para 2.5 vite ka qen me impiant gazi qe nga momenti blerjes, -viti prodhimit 6/2007 -345 000 km FULL OPZIONE: -Marshe timon + tiptronic, pilot automatik -Opsion 4x4 per rruge te keqe + opsion disheze/malore me ngrice -Timon multifunksional -Sedile lekure me fryrje+ngrohje+memorie -Drita full automatike xenon -Fshirse xhamash automatike -Sensor parkimi para dhe mbrapa -Klima B-zone -Navigator -Goma dimeri CONTINENTAL 80% Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet si (Vaj, Filtra, uje radiatori, Vaj kambio automatike, Nderrim tuba gazi, bombul dhe karikues gazi) te bera pak dite para karantines Makina eshte gati per cdo prove ose kontroll te mekaniku juaj i besueshem. CMIMI- 8.500€ CEL. 0692055959 VETEM PER TE INTERESUAR REAL. JO NDERRIME

Informacione Shtese

Marka Mercedes-Benz
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2007
KM 345 000