Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makineri Pune - Shitet Fiatagri 70 kuaj fuqi Individuale

3 years ago MAKINA Kavajë   747 views

Euro €14,000

  • makineri-pune-shitet-fiatagri-70-kuaj-fuqi-big-0
  • makineri-pune-shitet-fiatagri-70-kuaj-fuqi-big-1
  • makineri-pune-shitet-fiatagri-70-kuaj-fuqi-big-2
  • makineri-pune-shitet-fiatagri-70-kuaj-fuqi-big-3
  • makineri-pune-shitet-fiatagri-70-kuaj-fuqi-big-4
  • makineri-pune-shitet-fiatagri-70-kuaj-fuqi-big-5
Vendodhja: Kavajë
ID: 217
Cmimi: Euro €14,000 E Negociushme

Fiatagri Bucher 70-90 Turbo Zetori eshte 70 kuaj fuqi, kater pistona, 4×4 shume ekonomik. Marshe anash, kabine, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1994 Ështe i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! Shitet bashke me agregatet, i ardhur nga Italia, ne gjendje shume te mire! tel: +355684937178

Informacione Shtese

Marka Fiat
Kambio Manual
Viti 1994