Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne Shitje: Elbasan, shitet SEAT Altea, viti 2006, me Naftë Individuale

3 years ago MAKINA Elbasan   1.2K views

Euro €3,800

  • makina-ne-shitje-elbasan-shitet-seat-altea-viti-2006-me-nafte-big-0
  • makina-ne-shitje-elbasan-shitet-seat-altea-viti-2006-me-nafte-big-1
  • makina-ne-shitje-elbasan-shitet-seat-altea-viti-2006-me-nafte-big-2
  • makina-ne-shitje-elbasan-shitet-seat-altea-viti-2006-me-nafte-big-3
  • makina-ne-shitje-elbasan-shitet-seat-altea-viti-2006-me-nafte-big-4
Vendodhja: Elbasan
ID: 216
Cmimi: Euro €3,800

SEAT ALTEA 1.9 TDI E VITIT 2006.E SAPO TARGUAR.DISQE ALUMINI 16, KOMPJUTER BORDI,KLIMA AUTOMATIKE,XHAMA TE ERRESUAR ORIGJINAL, SHERBIMET E BERA SET RRIP MOTORRI,VAJ FILTRA, KOMANDA NE TIMON,PASQYRA ME PALOSJE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA ANA MEKANIKE DHE VIZUALE.CMIMI I DISKUTUESHEM.0692866683

Informacione Shtese

Marka Seat
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Manual
Viti 2006
KM 165000