Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   515 views

Euro €81,000

  • img
Vendodhja: Tirana
ID: 215
Cmimi: Euro €81,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit , sip 66m. Kubatur e rregullt , apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat ekzistues . Komplet apartamenti esht investuar dhe rregulluar nga fillimi ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e reja. Shum shum afer qendres ne nje zone shume te mire . Plus me mobilje shtepia ka cmim tjeter . Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i diskutueshem 
0683037472 / 0682649114

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 66
Sip.Jashtme m2 66
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Petro Nini Luarasi