Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   552 views

Euro €100,000

  • shitet-apartament-21-tek-shkolla-e-baletit-big-0
  • shitet-apartament-21-tek-shkolla-e-baletit-big-1
  • shitet-apartament-21-tek-shkolla-e-baletit-big-2
  • shitet-apartament-21-tek-shkolla-e-baletit-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 215
Cmimi: Euro €100,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit , sip 66m. Kubatur e rregullt , apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat ekzistues . Komplet apartamenti esht investuar dhe rregulluar nga fillimi ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e reja. Shum shum afer qendres ne nje zone shume te mire . Plus me mobilje shtepia ka cmim tjeter . Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i padiskutueshem 
0683037472 / 0682649114