Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, siperfaqe 57.7m2 Çmimi - 3,200,000LEK Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   742 views

Euro €27,000

  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-0
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-1
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-2
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-3
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-4
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-5
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-577m2-cmimi-3200000lek-total-big-6
Vendodhja: Fier
ID: 212
Cmimi: Euro €27,000 E Negociushme

Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier , me një sipërfaqe prej 57.7 m² . Organizohet në mënyrë të tillë; 1 sallon + kuzhinë , 1 dhomë gjumi , 1 banjo , 1 ballkon . Apartamenti shitet i mobiluar dhe posedon çertifikatë pronësie . Çmimi i shitjes është 3200000 lek / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 57
Kati 3
Adresa/rruga 15 TETORI , FIER