Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Mercedes-Benz C 220, viti 2007, 8,600EUR Individuale

3 years ago MAKINA Durrës   1.2K views
Vendodhja: Durrës
ID: 211
Cmimi: Euro €8,600 E Negociushme

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde i vitit 2007,i sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte full opsion : kambio automatike,sensore parkimi para mbrapa origjinale,klimatronik 2 zona,sedile lekure/cope me ngrohje dhe komandim elektrik,tempomat,pasqyra elektrike me ngrohje,fenere me lupa,disqe alumini 17” origjinale me goma Dunlop te reja 100% te vitit 2019,sensore drite shiu dhe presioni gomash,navigator,bluetooth,abs,esp,10 airbag,sinjalet led etj. Makina ka 239000 km origjinale me garanci. Gjendje super e mire,cmimi 8600€ i diskutueshem. Tel. 0682090377

Informacione Shtese

Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2007
KM 239000