Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Ambjent Per Zyra!! Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   512 views

Euro €350

  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-big-0
  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-big-1
  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-big-2
  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 210
Cmimi: Euro €350 E Negociushme

Jepet me qera Ambjent per Zyra te Rruga e Prizrenit! Ndodhet ne katin e 5 te nderteses dhe eshte 80 m2. Ështe ne Pozicion favorizues per Aktivitete Biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni!! ID: DH141019-01

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 80
Kati 5
Adresa/rruga Rruga Lidhja e Prizrenit