Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   454 views

Euro €82,755

  • tek-21-dhjetori-shitet-apartament-11-big-0
  • tek-21-dhjetori-shitet-apartament-11-big-1
  • tek-21-dhjetori-shitet-apartament-11-big-2
  • tek-21-dhjetori-shitet-apartament-11-big-3
  • tek-21-dhjetori-shitet-apartament-11-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 21
Cmimi: Euro €82,755

Shiten apartamente 1+1 perballe inxhinierise se ndertimit, 21 Dhjetori. Ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri me punime cilesore. Apartamentet kane siperfaqe 61.3 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kane punime cilesore, te shtruara me parket, instalime per sistem kondicionimi. Orientimi eshte Jug dhe ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 61.3m²
Kati 7
Adresa/rruga Adresa: 21 dhjetori