Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Apartament per Biznes ! Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   466 views

Euro €490

  • jepet-me-qera-apartament-per-biznes-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-per-biznes-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-per-biznes-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-per-biznes-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-per-biznes-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 209
Cmimi: Euro €490 E Negociushme

Apartamenti eshte 85 m2 dhe ndodhet ne Rruge te Elbasanit,Eshte ne katin e 2 te nderteses. Jepet per Biznes. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: HP111019-02

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 85
Kati 2
Adresa/rruga Rruga e Elbasanit