Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI! Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   565 views

Euro €188,500

  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-big-0
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-big-1
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-big-2
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 207
Cmimi: Euro €188,500 E Negociushme

OKAZION!! Shitet ose jepet me qera Ambjent Biznesi per arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet prane Kopshtit Botanik eshte i pajisur me aspirim dhe komdicionim, eshte 290 m2, ndodhet ne katin 0 buze rruge. Ështe i perbere nga 8 dhoma, 3 tualete, 3 dushe, 1 magazine. ID: HP141019-02

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 290
Adresa/rruga Kopshti Botanik