Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, siperfaqe 161m2 Çmimi - 85,000EUR Total Individuale

10 months ago IMOBILIARE Fier   153 views

0.0 star

Vendodhja: Fier
ID: 205
Cmimi: Euro €85,000 E Negociushme

Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier , me një sipërfaqe prej 161 m² . Ndodhet në një nga lagjet më të qeta të qytetit dhe apartamenti organizohet në mënyrë të tillë; 1sallon +2 kuzhina , 2 dhoma pritje ,1 dhomë gjumi , 3 banjo , 2 ballkone . Çmimi i shitjes është 85000€ / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 161
Kati 3
Adresa/rruga 8 SHKURTI , FIER

 
Note: You must be logged in to post a review.