Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Lushnje, shitet Tokë, siperfaqe 13764m2 Çmimi - 20EUR për M2 Individuale

3 years ago IMOBILIARE Lushnjë   516 views

Euro €275,000

  • lushnje-shitet-toke-siperfaqe-13764m2-cmimi-20eur-per-m2-big-0
Vendodhja: Lushnjë
ID: 202
Cmimi: Euro €275,000 E Negociushme

Shitet tokë are në Savër, lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 13764 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. Shitet me çmimin prej 20 €/m². Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2244

Informacione Shtese

Sip.Jashtme m2 13764
Adresa/rruga Saver