Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, siperfaqe 54.7m2 Çmimi - 30,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   583 views

Euro €30,000

  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-547m2-cmimi-30000eur-total-big-0
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-547m2-cmimi-30000eur-total-big-1
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-547m2-cmimi-30000eur-total-big-2
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-547m2-cmimi-30000eur-total-big-3
Vendodhja: Fier
ID: 200
Cmimi: Euro €30,000 E Negociushme

Shitet apartament 1+1 në lagjen Apolloni , Fier , me një sipërfaqe prej 54.7 m² . Apartamenti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe është i pa mobiluar . Çmimi i shitjes është 30000 € / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 55
Adresa/rruga Lagja Apolloni , Fier