Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Perballe Kishes Katolike, Shitet Apartament 2+1 Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   194 views

Euro €70,000

  • perballe-kishes-katolike-shitet-apartament-21-big-0
  • perballe-kishes-katolike-shitet-apartament-21-big-1

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 20
Cmimi: Euro €70,000

Shitet apartament 2+1 perball Kishes Katolike tek rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati egzistues. E pershtatshme per Airbnb . Favorizuese ne te tilla ndertime eshte planimetria, korridori i bollshem i cili ben shperndarjen ne dhoma dhe daljen ne ballkon. Organizohet ne dy gjoma gjumi, nje sallon ndenjeje,nje tualet me dritare dhe nje depo funksionale. Orientohet totalisht nga lindja dhe ka akses me te gjitha rruget kryesore te Kryeqytetit. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Cmimi eshte konkurrues per zonen.Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0694050023 0694050035

Informacione Shtese

Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 75m²
Kati 1
Adresa/rruga Adresa: Rruga e Kavajes

 
Note: You must be logged in to post a review.