Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Mercedes-Benz C 220, viti 2007, 8,600EUR Individuale

3 years ago MAKINA Durrës   1.3K views
Vendodhja: Durrës
ID: 197
Cmimi: Euro €8,600 E Negociushme

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Avangarde prodhim i vitit 2007,i sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte full opsion : kambio automatike,sensore parkimi para mbrapa origjinale,klimatronik 2 zona,tavan xhami,sedile lekure/cope ngjyre gri me ngrohje dhe komandim elektrik,tempomat,pasqyra me palosje,fenere xenon inteligjent sipas terrenit,disqe alumini 17” origjinale me goma Continental te reja,sensore drite shiu dhe presioni gomash,navigator,bluetooth,sinjalet led etj. Makina ka 211000 km origjinale me liber sherbimesh te gjitha tek Mercedes Benz ne Gjermani. Gjendje super e mire,cmimi 8650€ i diskutueshem. Tel. 0682090377

Informacione Shtese

Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2007
KM 211000