Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Apartament në Tirane, Bllok, Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   450 views

Euro €400

  • jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-bllok-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-bllok-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-bllok-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-bllok-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 196
Cmimi: Euro €400 E Negociushme

Jepet me qira ose shitet apartament 1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte ne nje zone mjaft te perzgjedhur. Organizimi i apartamentit behet ne 1 korridor, 1 sallon kuzhine, dhome gjumi , tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e pare te pallatit. Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 57
Adresa/rruga Bllok