Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Okazion: Jepet me qera Apartament në Tirane, Prane Kompleksit Olimpik Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   500 views

Euro €500

  • okazion-jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-prane-kompleksit-olimpik-big-0
  • okazion-jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-prane-kompleksit-olimpik-big-1
  • okazion-jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-prane-kompleksit-olimpik-big-2
  • okazion-jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-prane-kompleksit-olimpik-big-3
  • okazion-jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-prane-kompleksit-olimpik-big-4
  • okazion-jepet-me-qera-apartament-ne-tirane-prane-kompleksit-olimpik-big-5
Vendodhja: Tirana
ID: 195
Cmimi: Euro €500 E Negociushme

Jepet apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Olimpik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.Zona ku ndodhet apartamenti krijon nje sere facilitetesh dhe ka prane instuticione te rendesishme.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 128
Adresa/rruga Prane Kompleksit Olimpik