Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   486 views

Euro €125,000

  • shitet-apartament-21-ne-don-bosko-big-0
  • shitet-apartament-21-ne-don-bosko-big-1
  • shitet-apartament-21-ne-don-bosko-big-2
  • shitet-apartament-21-ne-don-bosko-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 194
Cmimi: Euro €125,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 112 m2, i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje pozicion mjaft te mire dhe ndodhet ne katin e 2-te te banimit.
Cmimi: 125.000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne: 0672055541 ose 0698080800

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 112
Kati 2
Adresa/rruga Don Bosko