Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, jepet me qira Ambient Biznesi ne Bllok Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   510 views

Euro €1,500

  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-0
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-1
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-2
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-3
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-4
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-5
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-6
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-7
  • tirane-jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bllok-big-8
Vendodhja: Tirana
ID: 193
Cmimi: Euro €1,500 E Negociushme

Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Mjaft i pershtatshem per bar ose restorant. Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 250
Adresa/rruga Bllok