Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Okazion . Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   174 views

Euro €140,000

  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-0
  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-1
  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-2
  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-3

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 192
Cmimi: Euro €140,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi një sallon kuzhinë një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në një ndertesë të re ku ka punime cilsore. Për me shumë informacion ju lutem kontaktoni ne 0672055541 ose ne 0698080800..

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 125
Adresa/rruga Rruga e Elbasanit

 
Note: You must be logged in to post a review.