Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Okazion . Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   394 views

Euro €140,000

  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-0
  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-1
  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-2
  • okazion-shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 192
Cmimi: Euro €140,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi një sallon kuzhinë një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në një ndertesë të re ku ka punime cilsore. Për me shumë informacion ju lutem kontaktoni ne 0672055541 ose ne 0698080800..

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 125
Adresa/rruga Rruga e Elbasanit