Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Duplex në Tirane, Te Rruga e Elbasanit, Çmimi - 800EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   508 views
Vendodhja: Tirana
ID: 191
Cmimi: Euro €800 E Negociushme

Jepet me qira Duplex 800 € te Rruga e Elbasanit.
Duplexi ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine , 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i mobiluar ne mentyre moderne dhe cilesore dhe ka institucione te rendesishme perreth.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numër kontakti 1: 0698080800
Numër kontakti 2: 0672055541

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Sip.Brendshme m2 145
Adresa/rruga Te Rruga e Elbasanit