Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   373 views

Euro €132,000

  • shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-0
  • shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-1
  • shitet-apartament-21-tek-rruga-e-elbasanit-big-2
Vendodhja: Tirana
ID: 190
Cmimi: Euro €132,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka një organizim në dy dhoma gjumi , nje sallon te madh , kuzhine , një tualet dhe dy ballkone.
Ndodhet në një zonë mjaft te mirë pallat i ri me hipotekë .
Për më shume informacion ju lutem na kontaktoni ne 0672055541 ose 0698080800

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 91
Adresa/rruga Rruga e Elbasanit