Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 1+1+BLK Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   455 views

Euro €57,000

  • tek-rruga-e-kavajes-shitet-apartament-11blk-big-0
  • tek-rruga-e-kavajes-shitet-apartament-11blk-big-1
  • tek-rruga-e-kavajes-shitet-apartament-11blk-big-2
  • tek-rruga-e-kavajes-shitet-apartament-11blk-big-3
  • tek-rruga-e-kavajes-shitet-apartament-11blk-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 19
Cmimi: Euro €57,000

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e kavajes , prane pallatit me shigjeta, Ka nje siperfaqe prej 53 m2 , me hipoteke, Ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit, Me ashensor , ka ballkon, Ka orintim perendim,  Eshte i pajisur me hipoteke, Cmimi i shitjes 57.000 euro

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 53m²
Kati 10
Adresa/rruga Rruga e Kavajes