Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Tirane, Yzberisht, Çmimi - 65,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   532 views

Euro €65,000

  • shitet-apartament-ne-tirane-yzberisht-cmimi-65000eur-total-big-0
  • shitet-apartament-ne-tirane-yzberisht-cmimi-65000eur-total-big-1
  • shitet-apartament-ne-tirane-yzberisht-cmimi-65000eur-total-big-2
  • shitet-apartament-ne-tirane-yzberisht-cmimi-65000eur-total-big-3
  • shitet-apartament-ne-tirane-yzberisht-cmimi-65000eur-total-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 189
Cmimi: Euro €65,000 E Negociushme

hitet apartament 2+1, në Yzberisht.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjie, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është në proces legalizimi.
Sipërfaqja e apartamentit është 100 m2 me një cmim okazion prej 65.000 euro.
Për më tepër informacion apo për të vizituar pronën kontaktoni në numrat e mëposhtëm:
Numër kontakti 1: 0698080800
Numër kontakti 2: 0672055541

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 100
Adresa/rruga Yzberisht