Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Ambjent Biznesi në Tirane, Rruga Ferit Xhajko, Çmimi - 160,000EUR Total Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   813 views

Euro €160,000

  • shitet-ambjent-biznesi-ne-tirane-rruga-ferit-xhajko-cmimi-160000eur-total-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 188
Cmimi: Euro €160,000 E Negociushme

Shitet ambient biznesi tek Rruga Ferit Xhajko.
Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 65 m2, i ndare ne 2 ambiente mundesi blerjeje vetem e njerit.
Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh.
Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone shume e preferuar per investim pasi ndodhet buze rruge kryesore dhe ne nje zone shume te frekuentuar dhe shume te aksesueshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 65
Adresa/rruga Rruga Ferit Xhajko