Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Tirane, Unaza e Re, Çmimi - 58,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   488 views

Euro €58,000

  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-0
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-1
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-2
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-3
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-4
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-5
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-6
  • shitet-apartament-ne-tirane-unaza-e-re-cmimi-58000eur-total-big-7
Vendodhja: Tirana
ID: 187
Cmimi: Euro €58,000 E Negociushme

Shitet apartament 1+1 67.5 m2 kati i 2 banim, ndodhet në zonën e unazes se Re tek 2 rotonteve.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, i mobiluar.
Punime cilesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve, kopsht, shkolla, qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 67.5
Kati 2
Adresa/rruga Unaza e Re