Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Fier, Fier. lgj: 29 Nëntori, Çmimi - 55,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   0.9K views
Vendodhja: Fier
ID: 186
Cmimi: Euro €55,000 E Negociushme

Shitet apartament 3+1 në Lgj. "29 Nëntori" , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati pa ashensor. Organizohet në: 3 dhoma,sallon + kuzhinë, 2 ballkone, 1 banjo. Shitet totalisht i mobiluar dhë tërësisht i restauruar. Ka sipërfaqe të konsiderueshme prej 100 m² dhe shitet me çmimin 55 000 €/total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎ +355 69 703 2242

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 100
Kati 5
Adresa/rruga Fier. lgj: 29 Nëntori