Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, shitet Apartament, siperfaqe 156m2 Çmimi - 360,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   409 views
Vendodhja: Tirana
ID: 185
Cmimi: Euro €360,000 E Negociushme

Shitete Apartament 3+1 në zonën më elitare dhe më të preferuar të qytetit Garda Tiranë.
Apartamenti ka sipërfaqe 156 m ² ka punime tepër cilësore arredim bashkëkohor dhe organizohet në: sallon ndënje + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe nje depo.Apartamenti disponon dokumenta të rregullta.Shitet totalisht i mobiluar me çmimin 360.000€/total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎️ 069 702 2839

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 156
Kati 8
Adresa/rruga PERLAT REXHEPI