Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, jepet me qira Apartament, siperfaqe 105m2 Çmimi - 700EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   466 views
Vendodhja: Tirana
ID: 184
Cmimi: Euro €700 E Negociushme

Jepet me qira apartament 2+1 pranë sheshit Wilson.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne dhe i pajisur me parket internet dhe sistem ciller për të siguruar komoditet maksimal.
Organizimi i apartamentit bëhet në 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet,ballkon.
Qiraja mujore është 700 euro.
Për më tepër informacion kontaktoni:
 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 105
Kati 5
Adresa/rruga Pranë sheshit Wilson