Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, Çmimi - 4,100,000LEK Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   552 views

Euro €33,000

  • fier-shitet-apartament-cmimi-4100000lek-total-big-0
  • fier-shitet-apartament-cmimi-4100000lek-total-big-1
  • fier-shitet-apartament-cmimi-4100000lek-total-big-2
  • fier-shitet-apartament-cmimi-4100000lek-total-big-3
  • fier-shitet-apartament-cmimi-4100000lek-total-big-4
Vendodhja: Fier
ID: 183
Cmimi: Euro €33,000 E Negociushme

Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier
. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74.8 m² dhe ndodhet në një zonë të qetë . Organizohet në mënyrë të tillë: 1 sallon + kuzhinë , 1 dhomë , 1 banjo , 1 ballkon . Çmimi i shitjes është 4100000 lek / total . Për më shumë informacione dhe për një vizitë në pronë na kontaktoni. Tel: +355 69 703 2243 .

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 75
Kati 2
Adresa/rruga LAGJA 29 NËNTORI , FIER