Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Shtëpi Private në Lushnje, Xhevdet Nepravishta, Çmimi - 140,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Lushnjë   1.9K views

Euro €140,000

  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-0
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-1
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-2
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-3
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-4
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-5
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-6
  • shitet-shtepi-private-ne-lushnje-xhevdet-nepravishta-cmimi-140000eur-total-big-7
Vendodhja: Lushnjë
ID: 182
Cmimi: Euro €140,000 E Negociushme

Shitet shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta.
Sipërfaqa totale është 500 m², ku 127.8 m² është shtëpia, 372.2 janë truall.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Çmimi i shitjes është 140 000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2244

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 127.8
Sip.Jashtme m2 372.2
Kati 1
Adresa/rruga Xhevdet Nepravishta