Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Lushnje, shitet Tokë, siperfaqe 6310m2 Çmimi - 150,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Lushnjë   455 views

Euro €150,000

  • lushnje-shitet-toke-siperfaqe-6310m2-cmimi-150000eur-total-big-0
Vendodhja: Lushnjë
ID: 181
Cmimi: Euro €150,000 E Negociushme

Okazion shitet tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 6310 m²
e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Prona ka dokumente te rregullta.Çmimi i kërkuar për shitje 150.000€/Total.
Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në nr ..069 702 2839

Informacione Shtese

Sip.Jashtme m2 6310
Adresa/rruga SARAVË