Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Lushnje, LONI DHAMO, Çmimi - 90,000EUR Total Individuale

11 months ago IMOBILIARE Lushnjë   128 views

Euro €90,000

  • shitet-apartament-ne-lushnje-loni-dhamo-cmimi-90000eur-total-big-0
  • shitet-apartament-ne-lushnje-loni-dhamo-cmimi-90000eur-total-big-1
  • shitet-apartament-ne-lushnje-loni-dhamo-cmimi-90000eur-total-big-2
  • shitet-apartament-ne-lushnje-loni-dhamo-cmimi-90000eur-total-big-3
  • shitet-apartament-ne-lushnje-loni-dhamo-cmimi-90000eur-total-big-4
  • shitet-apartament-ne-lushnje-loni-dhamo-cmimi-90000eur-total-big-5

0.0 star

Vendodhja: Lushnjë
ID: 180
Cmimi: Euro €90,000 E Negociushme

Shitet Apartament + Papafingo 3+1 kati i tet banimi lagja 'Loni Dhamo' Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 158.71 m ² + 200 m² ballkon .Apartamenti ka punime tepër cilësore ka arredim bashkëkohor dhe organizohet në: sallon ndënje + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. Shitet totalisht i mobiluar me çmimin 90.000€/total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎️ 069 702 2839

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 158.71
Kati 8
Adresa/rruga LONI DHAMO

 
Note: You must be logged in to post a review.