Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   426 views

Euro €127,000

  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-0
  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-1
  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-2
  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 18
Cmimi: Euro €127,000

Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko, Ka nje siperfaqe prej 128m2, Eshte e pajisur me certifikate pronesie, Ndodhet ne katin e pare banim, buze rruge, Eshte i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te tjera pallat ri me ashensor, Ka mundesi ndarje ne 2 apartamente, Cmimi i shitjes 127.000 euro

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Jashtme m2 128m²
Adresa/rruga Don Bokso