Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Lushnje, Kadri Qystri, Çmimi - 17000 Euro Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Lushnjë   714 views

Euro €17,000

  • shitet-apartament-ne-lushnje-kadri-qystri-cmimi-17000-euro-total-big-0
  • shitet-apartament-ne-lushnje-kadri-qystri-cmimi-17000-euro-total-big-1
  • shitet-apartament-ne-lushnje-kadri-qystri-cmimi-17000-euro-total-big-2
  • shitet-apartament-ne-lushnje-kadri-qystri-cmimi-17000-euro-total-big-3
Vendodhja: Lushnjë
ID: 178
Cmimi: Euro €17,000 E Negociushme

Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje.
Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: 1 kuzhinë, 1 dhomë dhumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar me çmimin prej 2 000 000 Lekë/Total. Pë më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2244

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 55
Kati 4
Adresa/rruga Kadri Qystri